| olga13surugiu a întrebat:

Mi-am scăpat telefonul pe ecran nu a fost o cădere de la înalțime mare. Ecranul nu s-a spart, telefonul funcționează dar nu îmi arată ecranul este pur și simplu negru adică pot răspunde la apeluri sau ceva de genul dar nu îmi arată imaginea ecranului. De s-a întâmplat așa? Și există vreo posibilitate de a repara telefonul?
URGENT!

Răspuns Câştigător
| Elena9328 a răspuns:

S-a spart display-ul. Eu m-am așezat din neatenție pe el. Nu se spărsese nimic și când m-am dus la service a spus că e display-ul.

| olga13surugiu explică (pentru Elena9328):

Poate fi reparat?

| olga13surugiu explică (pentru Elena9328):

Dar dispaly-ul nu are nici o zgirietura

| Elena9328 a răspuns (pentru olga13surugiu):

Se vede negru ai zis. Daca e așa. E display-ul. Sigur că se poate repara.

| olga13surugiu explică (pentru Elena9328):

Mersi

| olga13surugiu explică (pentru Elena9328):

Apropo chiar numai ce s-a intamplat ca mi-a aratat tot ecranul si apoi iar negru

| olga13surugiu explică (pentru Elena9328):

Apropo dar datele vor ramane gen poze, muzica etc?

| Bogdan_Denis_1998 a răspuns (pentru olga13surugiu):

Da desigur nu ai grija de asta.
Trebuie displayul reparat și atat

9 răspunsuri:
| Bogdan_Denis_1998 a răspuns:

Păi dar putea sa ai display-ul spart.
Eu zic sa vorbești cu părinții tăi și sa te duci la un service de telefoane.
Așa am pățit și eu și am displayul spart și să îl repare la mine în oraș costă 380 lei.
Sper sa te ajut cu ce ți-am spus.