| HereIAm a întrebat:

Azi am primit un iPhone incerc sa imi fac "ID Apple", dar mi se cere un cod si nu stiu cu ce fel de cod trebuie sa imi completez campul respectiv. Ajutor, va rog?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

am facut si eu astazi un astfel de cont, asadar banuiesc ca este vorba de codul postal al Romaniei (ca tara, banuiesc ca ai ales Romania), in acest caz codul este 600115.
--------------------------------------------------
si ar mai fi un cod care iti apare intr-o imagine mica, gen Z4AM9W,nu trebuie decat sa copiezi ce apare in acea poza.

| HereIAm explică (pentru anonim_4396):

"Invalid code. Check the code and try again."

| anonim_4396 a răspuns (pentru HereIAm):

Nu l-ai scris bine, mai incerca odata! repet! nu stiu la care cod te referi, poate faci o poza si ne arati!

| anonim_4396 a răspuns (pentru HereIAm):

E foarte pretentioasa crearea unui astfel de cont, si eu a trebuit sa fac asta de 5-6 ori pana sa reusesc si sa introduc datele care sa-i convina...

| jakaji8 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am un iphone 4, dar atunci cind ajung la 'Code ' nu stiu ce sa scriu, nu am primit nici un cod inainte, pentru a fi mai clara vreau sa mentionez ca inainte de aceasta rubrica trebuie sa selectezi sectiunea none iar dupa acest cod se cere 'title ''.ce ar trebui sa scrii, urgent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La final cand iti spune ca nu se poate crea contul, iti explica si de ce! si iti mai arata si campurile CU ROSU care nu au fost completate pe placul lui sau corect! trebuie ca adres e-mail sa apartina unui adult si data de nastere la fel etc.