| anonim_4396 a întrebat:

Am primit un iPad si am incercat sa imi fac un ID Apple. La un pas imi cere tot felul de detalii despre cardul de credit. Le-am completat si nu a mers. Trebuie neaparat sa le completez sau se poate si fara. Sau mai bine imi puteti explica cum sa creez un ID Apple? Multumesc anticipat.
Scuzati categoria, dar am mai pus intrebarea la Tehnologie si n-am primit niciun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Tanasa_Moldovan_1987 a răspuns:

Http://www.idevice.ro/......rd-bancar/ asta sigur te va ajuta