| Eugeniusu a întrebat:

Azi mi-am incarcat cartela Orange cu 5 Euro credit, si mi-am activat o optiune cu 2000 minute in retea, 100 nat. & int., 50 MB.
De obicei dupa ce imi activam aceasta optiune. tastam " *100# "
si alegeam ramura " Schimb " in care dadeam minute pentru MB.
Azi dupa ce mi-am reincarcat, am incercat sa intru la ramura " Schimb ", dar aceasta ramura nu imi apare. doar ramurile respective imi apar:
1 Contul meu
2 Dublu
3 Promotii
4 Internet
5 Orange Young
6 Optiuni
7 Credit si Reincarcare
8 Roaaming si Intl
9 Servicii, puk si timp liber.
Cum sa fac schimb de minute pentru Mb? Ce ramura sa aleg?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Isi dublezi aia 50 de mb luna asta va vi 100

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Ramura "Schimb" nu mai apare in meniul de la *100# pentru ca schimbul de resurse nu mai este disponibil in oferta comerciala.
O zi buna,
Orange Helpers

| Eugeniusu explică (pentru OrangeHelper):

Pai. de cand ramura "Schimb" nu mai apare in meniu? Adica, cu doua zile in urma prietena mea a avut aceasta ramura.

| emilitalia a răspuns:

Mai bine mergi la un centru Orange si le explici despre ce este vorba. Asa nu risti.

| Chiperi_Iulian_1998 a răspuns:

Nu se mai poate.