| Cimpan_Adriana_1995 a întrebat:

Azi niște colegi m-au provocat sa imi pun mobilul in apa. El funcționează doar ca nu se mai aude deloc ma puteți ajuta va rog! PS: am iPhone 6s roze gold! Va rog frumos si ofer funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Cu ce sa te ajutam? Prostia nu o putem indeparta.

| GreenVoid a răspuns:

La ce creier ai nu meriti nici Nokia 1900 toamna.winking

| RaduMihaiRadu a răspuns:

Tine difuzorul langa o sursa de caldura. Incearca sa evapori apa din el. In timp ce faci asta tine-l oprit. Daca il vinzi, anunta-ma happy

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Ținel în orez sau lângă o sursa de căldură pe o parte iar de nu merge la reparat sa-i schimbe difuzorul

| Stanciu_Nicusor_1994 a răspuns:

Baga telefonul in orez