| IceKitty18 a întrebat:

Ma puteti ajuta va rog frumos? Am iphone 6 si atunci cand filmez nu se aude mai deloc doar un vajait. Daca inregistrez pe Snapchat sau Recording se aude foarte bine la fel si muzica pe youtube... Nu inteleg de ce am schimbat aplicatia de camera, am suflat in difuzor. Telefonu este nou este de putin timp

1 răspuns:
| Anca6991 a răspuns:

Cum adica ai schimbat aplicatia de camera? Aplicatia telefonului nu se poate sterge. Sa nu fie vreo alta aplicatie de pe net care are probleme. Da-i un reset si vezi daca se intampla la fel.