| ___Bmzf a întrebat:

Salut, daca imi iau telefon de pe flip.ro si selectez optiunea de baterie noua in loc de standard o sa am probleme cu ecranul? Ca zicea un prieten ca asa a patit unchiul sau ca aia nu au pus bine ecranul dupa schimbarea bateriei si avea chestii din alea ca se apasa singur si mergea singur si porcarii de genul asta. Am nevoie de raspunsuri, merci mult!

Răspuns Câştigător
| 120bulevard a răspuns:

Nu are nimic. E bun

4 răspunsuri:
| 120bulevard a răspuns:

E posibil sa se intample, dar nu intotdeauna. Asta depinde si de brandul telefonului si de toleranta displayului la caldura. Ca daca e Allview poate se mai intampla dar la Samsung si Xiaomi, cam greu.

| ___Bmzf explică (pentru 120bulevard):

Eu mi am luat iphone xr.

| ___Bmzf explică (pentru 120bulevard):

Oare ce sanse is, tu ai patit?

| ___Bmzf explică (pentru 120bulevard):

Merci, azi trebuie sa-mi vina!happy

| 120bulevard a răspuns (pentru ___Bmzf):

Nu are nimic. E bun