| DjSteelSex a întrebat:

Băi salut TPU. De câteva minute nu stiu ce a pățit telu meu un HTC 820. S-a blocat singur, apăsăm pe butonul de deblocare Si se deschidea, Touch ul nu mergea, am apăsat lung pe buton Si i-am dat restart. Acum când l-am pornit doua mesaje au fost trimise. Eu cred ca cineva a intrat pe IP ul meu. Ce sa fac? Sau Dece a făcut asta?

5 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

HTC-urile au probleme cu Touchul.
Are o prietena Htc Desire 820G daca nu ma insel, tot asa a patit si ea.
Si-a dat jos folia de sticla si tot n-a mers touchul, la repornit si tadam mergea totul perfect.
Asta e problema HTC-lui, touchul mai ales la categoria Desire.
Nu ai ce sa le faci, ti-l schimba si in service insa nu-ti garanteaza ca n-o sa ai probleme dupa, desigur tot cu touchul.

| DjSteelSex explică (pentru Pool77):

Da Bosule dar Dece s-au trimis doua mesaje singure.

| Pool77 a răspuns (pentru DjSteelSex):

Bosule laughing)
Stii, cand ceva nu merge, in timpul acela el face ceva, se gandeste.
Din timp ce nu-ti merge touchul, adica nu coopereaza, posibil sa fi innebunit el si sa fii trimis mesaje.
Acum, intrebarea e urmatoarea, a trimis mesaje perfect compuse, sau niste mesaje cu niste numere/litere aleatorii?

| DjSteelSex explică (pentru Pool77):

A trimis la o persoana un mesaj "zo" care acel mesaj l-am trimis o data când vorbeam. Alt mesaj "nu vin" care l-am trimis acum câteva zile, ai cu cine am vorbit l-a primit Si atunci Si acum.

| Pool77 a răspuns (pentru DjSteelSex):

Probabil sa-i fii ramas in memorie, si de la restart a trimis-o inca o data.
Pateam si eu asa pe HTC...