| Katona_Claudiu_1999 a întrebat:

Bateria Samsung made in Korea ansamblata in Vietnam e originala? E de calitate fata de alte baterii sasmung?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut telefon fabricat în Vietnam care m-a ținut 4 ani.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Bateria Samsung e... Samsung chiar dacă ar fi făcută la Beba Veche

| gelu1970 a răspuns:

Păi Vietnam e una din țările unde asamblează Samsung. Din china au plecat. Acum nu mai sunt "chinezării". Sunt "vietnămării".
Sună bine.

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru gelu1970):

Sa stii ca maicamea si-a luat baterie noua Samsung fabricata in Korea ansamblata in China

| gelu1970 a răspuns (pentru Katona_Claudiu_1999):

Posibil.
Însă din china au plecat cei de la Samsung

| xkiler007 a răspuns:

Sa știi ca nu mai exista ceva original dar Vietnam face piese buna...