| andreylupu07 a întrebat:

Bhy TPU! Am o problema cu telefonul! Am un Nokia Lumia 520. Deci azi dimineata am plecat la scoala cu 30% baterie crezand ca ma va tine. Pe la ora 1 cand am vrut sa ma uit cat e ceasul telefonul meu era inchis. Am zis "OK" o sa-l incarc acasa. Cand am ajuns acasa l-am pus la incarcat si cand mi s-a deschis am observat un avion in coltul stag sus (cum privesti ecranul) langa WiFi. Mi s-a parut ciudat si am vrut sa inchid modul avion iar cand apas sa mi-l inchida el se reactiveaza si se dezactiveaza iarasi si iarasi foarte repede pana apas iar butonul pentru Mod Avion lasand-ul tot deschis. Faza nasoala e ca imi zice "Telefon Oprit"si nu pot sa dau telefoane sau sa le primesc. Ajutor TPU! Am incercat sa ii dau "Reseteaza telefon" dar tot asta imi apare! Ajutorr!

2 răspunsuri:
| Daniel2836 a răspuns:

Du-te la Reparatii telefoane televizoare electrice mici sau la cei de la Nokia. Sper ca ti-am fost de ajutor. FUNDA?

| only1time a răspuns:

Salut! ai mai reusit sa rezolvi cumva problema cu acel Nokia 520 blocat pe mod avion?
Am si eu acum aceeasi problema, cu acelasi model de telefon, la care la fel resetarea la setarile din fabrica nu a functionat, si voiam sa stiu ce pot face sau ce ma asteapta la service!
Ms anticipat, salut!