| MaximSpeed a întrebat:

Black Berry curve sau iphone 5 replica? daca da de ce?

Răspuns Câştigător
| Maximovici a răspuns:

Black Berry curve pentru ca iPhone 5 este o replica si merge greu, nu face poze bune, nu merg aplicatile iOS, nu se aude bine si sunt mai multe dezavantaje. Dar insa Black Berry curve are un sunet fain si un bass excelent, aplicati, face poze bune, arata bine si sunt mult mai multe plusu-uri decat la iPhone 5 replica. Depide si care black berry curve iti iei ca sunt mai multe variante : 8520, 9310, 9315, 9360 si altele.
Funda?

3 răspunsuri:
| Mario1999 a răspuns:

Clar BlackBerry pentru ca replicile nu sunt deloc bune. Arata urat si se strica repede. Sunt de calitate josnica.

| TheLovelyGhost a răspuns:

Black Berry curve am eu si replicile sunt foarte proaste nu vezi numerele care te suna... nu poti baga unele aplicatii

| xSHINEraZOr a răspuns:

BlackBerry