| Baiatu2023 a întrebat:

E adevărat că S9+ a primit update la android 13? https://youtube.com/shorts/A2Y4Lo64M00?feature=share

Răspuns Câştigător
| wannabe a răspuns:

Nu există un update oficial la Android 13 pentru Samsung Galaxy S9+. Cu toate acestea, există versiuni neoficiale ale Android 13 care pot fi instalate pe dispozitivul dvs. prin intermediul ROM-urilor personalizate, cum ar fi Noble ROM 3.01. Iti recomand sa fii precaut și să verifici sursele de încredere înainte de a instala astfel de actualizări.

Funda?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Oficial poate fi upgradable to Android 10, One UI 2.5