| ponturi a întrebat:

Buget 12000 ron, ce telefon recomandati cu camera foarte buna si rezistent la live-uri
pe tiktok, Youtube, Instagram?

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Nokia XR21. Aprobat pentru uz militar.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

12.000 Ron? Doua iPhone scumpe.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Telefonul fără fir.

| relian a răspuns:

Dar ce telefon cauti frate la banii aia laughing ai acolo aproape 3 mii de dolari.Cred ca Apple ar avea cele mai scumpe telefoane, dar si asa unu 14 pro costa 1 mie de dolari sau hai in RO sa zic 1500 $. Ai putea sa iei 14 Pro Max daca tot spui ca umbli pe websituri de alea.

Ala 14 pro max pleaca de la 1100 $ aici la mine ala 14 pro 1 mie in sus, se adauga cate 100$ la fiecare nivel de storage si daca iei pro max cu 1 Tb ala costa 1700$, pana la ce suma ai tu poti lua 2 laughing

| Zxcv6 a răspuns:

Iphone 14 sau Ceva de la Huawei