| LunaLunita a întrebat:

Bună TPU, ce telefon îmi sugerați să îmi cumpăr, Samsung Galaxy A20 sau Huawei P Smart 2019?
Mă interesează care este mai bun și care face poze mai frumoase

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huawei p smart 2019 are si baterie mai buna e un tel bun. un mid range mai bun decat Samsung a20

| 1q0p2w9o a răspuns:

Daca esti interesat doar/cel mai mult de poze, P Smart este alegerea potrivits. Daca te intereseaza bateria, la fel. Totusi, daca te intereseaza si alte lucruri, precum ecranul, difuzoarele, performanta in jocuri, eu ti-as recomanda A20.