| Mihai11 a întrebat:

Bun TPU. Recent mi-am crăpat ecranul telefonului, sunt mai multe crăpături în partea de jos a ecranului.
Telefonul este încă în garanție, dar nu cred că garanția acoperă acest lucru, deci trebuie să apelez la un gsm.
Și m-am întrebat:
1. Dacă e crăpat doar o mică parte, trebuie schimbat tot display-ul sau doar partea respectivă?
2.Cam cât ar costa un display nou (menționez că am un LG K10) și în cât timp îl schimbă?
Mulțumesc anticipat pentru răspunsuri. Ofer fundă!

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Costa 40 euro
se schimba in 20 minute.

1 răspuns:
| Alealessia a răspuns:

Trebuie schimbat tot display-Ul, din păcate.
Depinde de unde îl cumperi in general sunt scumpute, poți sa îl cumperi din magazin sau de pe olx de la alt telefon sau chiar nou.