| And1999 a întrebat:

Acele 2014 minute facute cadou de Vodafone sunt doar in Vodafone sau si in alta retea? Sau sunt doar in alte retele si nu sunt in Vodafone? Va rog sa imi raspundeti cat puteti de repede, va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Minute NAŢIONALE = minute în orice reţea ( inclusiv în Vodafone dacă NU mai ai minute în reţea ) = minute în celelalte reţele mobile şi/sau fixe!

Dacă ai abonament cu minute incluse şi mai ai minute în reţea, atunci NU se consumă din minutele cadou.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Sunt minute NAŢIONALE - vezi linkul OFICIAL :
https://www.vodafone.ro/shop/planuri-tarifare

Toate cele bune.

| And1999 explică (pentru bursuc001):

E o chestie foarte ciudata pentru ca in unele reclame scrie minute in orice retea ( implicit ar trebui sa fie si Vodafone ) iar nationale fiind celelalte retele mobile.

| bursuc001 a răspuns (pentru And1999):

Minute NAŢIONALE = minute în orice reţea ( inclusiv în Vodafone dacă NU mai ai minute în reţea ) = minute în celelalte reţele mobile şi/sau fixe!

Dacă ai abonament cu minute incluse şi mai ai minute în reţea, atunci NU se consumă din minutele cadou.

| Dangerous10 a răspuns (pentru Dangerous10):

Nationale am vrut sa zic scuze iti spune videoclipul de pe link