| lulububu a întrebat:

Acum ceva timp mi-am spart telefonul şi l-am dus la reparat şi i-a schimat display-ul si ecranul, iar acum mi se dezlipeste ecranul in partea de sus. Trebuie sa imi schimb iar ecranul sau se poate lipi? Si daca se poate lipi cam cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| Vasilache_Claudiugabriel_1999 a răspuns:

Intre telefon si ecran exista un adeziv banuiesc ca atunci cand la pus nu a fost curatata zona corespunzator sau au intrat bule de aer in cel mai rau caz te costa 50 lei dar daca ai garantie sau bonul fiscal nu cred ca o sa platesti cv
daca nu ti-a dat nimic la mana o sa platesti sigur pentru ca nu o sa dovedesti in nici un caz ca l-ai reparat acolo sau ca nu ai facut tu ceva ca sa se dizlipeasca acel adeziv. Mult succes!

1 răspuns:
| P4rAd0x a răspuns:

Buna.
Presupun ca ti-l pot lipi si pe gratis, sau cel putin sa ti-l rezolve, cat timp tu nu ai facut nimic la telefon intre timp sau ceva. Aici depinde de unde il duci.