| lulububu a întrebat:

Acum ceva timp mi-am spart telefonul şi l-am dus la reparat şi i-a schimat display'ul si ecranul, iar acum mi se dezlipeste ecranul in partea de sus. Trebuie sa imi schimb iar ecranul sau se poate lipi? Si daca se poate lipi cam cat ar costa?

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Nu! trebuie' sa ii dai cu poxipol!

| WolfYTB a răspuns:

Poti pune o folie de sticla pentru ca, costa in jur de 20-40 lei.Ea va fi lipita si de telefon si de ecran asa ca va fixa putin. Daca vrei mai multe detalii poti intreba un specialist pentru ce poti face in legatura cu asta

| Mâț_Gabriel_1995 a răspuns:

Salut depinde de telefon dar poate costa in jur de 35 de lei si eu am pățit asta cu telefonul meu.