| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Buna!
Acum o luna mi-am luat un telefon Alcatel OT 991
Si de acum o saptamana filmele de pe el sau jocurile merg sacadat sau ies singure.
Daca am garantie la el il mai repara?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da normal ca ti-l repara e dreptu tau

| user5493 a răspuns:

Ti-l repara. mergi de unde l-ai cumparat si spune-le ce defectiuni ai.multumesc anticipat pentru funda.

| xJuliusx a răspuns:

Cred ca ai memoria plina. Dar nu strica sa te duci la service daca este in garantie. Asa esti mai sigur ca-l rezolvi. Bafta!

| andreea5elena a răspuns:

Daca telefonul s-a stricat din vina ta nu il mai repara, dar daca e de la el, sigur il repara si daca nu se mai poate repara iti dau unul nou happy

| KiddaHateYou a răspuns:

Buna! Da ti-l mai repara...:*