| anonsiam a întrebat:

Acum un an mi-am schimbat telefonul, un iphone 5C, cu 6+. Problema este ca 5C-ul avea un cod, iar eu nu mi-l mai amintesc. De o saptamana tot introduc coduri si toate sunt gresite. Pana mi l-am blocat de tot. Vreau sa zic, blocat PERMANENT. Ce as putea face?

4 răspunsuri:
| Anonima54 a răspuns:

Daca iti cere sa te loghezi cu contul de gmail, google etc, locheaza-te, daca nu, du-l la cei de la Iphone

| Andragifi a răspuns:

Trebuie sa te duci la reteaua de telefonie pe care o ai si ti-l decodifica sau iti schimba cartela depinde

| kar1GaNNN a răspuns:

E blocat permanent clar.
Du-te cu el de unde l-ai luat ca te rezolva aia.

| Kenya a răspuns:

Trebuia sa il duci la servis din prima, du-te sa sa vezi totusi poate o sa ti-l faca