| AndreeaElena08 a întrebat:

Buna!
Am alta problema acum pe care am descoperit-o de ieri.
Am tot cautat pe net(pe site-ul unui service de telefoane)si mai găsisem pe cineva cu aceleași probleme ca ale mele(se descarca repede noaptea, la 60%-50% telefonul se închide, încarcă într-o anumită poziție, etc), iar cei de la service i-au recomandat sa schimbe bateria si portul de încărcare.Sunt din Buzău si as vrea sa stiu cam cat m-ar costa sa schimb bateria si portul de încărcare.

PS: Mulțumesc celorlalți care mi-au răspuns la cealaltă întrebare.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Depinde de ce model de telefon ai. Iti dai seama ca nu costa la fel pentru toate, dar as zice minim 150 de lei.