| viperra a întrebat:

am avut un card mincro SD de 2 GB, Mi-am instalat minecraft pocket edition, si dupa aia am mai vrut sa imi instalez chestii insa nu mai aveam memorie.Asa ca astazi mi-am cumapart un card de 16 GB tot micro sd.Jocul mi s-a sters iar daca vreau sa il reinstalez nu merge. spune ca nu este suficient spatiu pe dispozitiv.am incercat si alte jocuri sa imi instalez pentru ca nu am absolut niciun joc pe telefon! nu ma mai lasa nimic sa instalez pentru ca cica nu am spatiu desi cardul actual este de 3 ori mai mare.CE SA FAC? funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba tu nai spatiu pe memoria interna(telefon). Cardu e ok, dar memoria interna nu.
http://www.skyneel.com/......steps.html