| anyka18 a întrebat:

Am cumparat o cartela Orange de 5 euro,de reincarcare,am introdus codul a scris sa astept mesajul de confirmare, dar nu am primit nimic.Am reincercat si tot nimic.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Formeaza 411 urmeaza pasii 1 – 2- 1 – 0 si intra in discutie cu un operator ca sa ii explici problema.

| anyka18 explică (pentru anonim_4396):

Nu pot sa apelez numarul deoare spune ca sunt in perioada de gratie!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anyka18):

Atunci iubita foloseste telefonul altcuiva care e in aceeasi retea, este un numar gratuit. Nu ai alta cale sa rezolvi problema.