| sefu01 a întrebat:

am descarcat aplicatia Yahoo Mail pe Allview P5 mini am generat parola din 16 litere dar nu intra in cont.
Cum pun un contact la apelare rapida?

1 răspuns:
| Elynad a răspuns:

Presupun ca stii parola si ai tinut cont de litere mari/mici si de caracterele speciale. In cazul asta, pentru a putea accesa din nou contul de mail trebuie sa te autentifici o data din browser. Este probabil o chestiune de securitate a providerului.
In legatura cu contactele, vezi ce optiuni iti da cand intri in agenda (Persoane) si tii apasat lung pe un contact. La mine apare "Adauga la favorite".