| mystylerun a întrebat:

Buna happy
Am descarcat Samsung Kies dar cand il instalez dureaza la nesfarsit, instalarea nu se mai finalizeaza. S-a specificat la inceput ca ar putea dura ceva mai mult timp pentru a descarca si instala si Windows format 11... dar cat? L-am lasat sa vad si au trecut mai bine de 4 ore si tot nu era gata.Nu stiu ce sa fac, un sfat?

Răspuns Câştigător
| Marian9832 a răspuns:

Este degeaba ( parerea mea ) de ce ai nevoie? incearca alte variante pentru ceea ce doresti sa faci