| kaamiiancu a întrebat:

Buna,am iPhone și nu știu cum sa îmi activez urmăritorii, adică sa îmi apăra la profil "urmărită de "x"persoane"cum as putea face asta ..adică ce ar trebui sa activez ca pe YouTube îmi apar doar opțiuni de samsung..Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Elena199999999999 a răspuns:

Sa stergi Youtube.ul daca il ai ca aplicatie si descarca-l din nou si. Uita-te la setari ca IOS.ul tau sa fie actualizat la zi si apoi vezi tu

| Elena199999999999 a răspuns:

E ciudat ca apar optiuni de Samsung nu ar trebui, dar tu ce model ai?