| Ania122 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am un iphone 4, cam de vreo 4 ani și nu, nu am de gând să mi-l schimb. Acum vreo 2 săptămâni mi-am luat din Cydia un Clean Memory ( CleanMemoryTap ) și l-am folosit până azi de vreo 2 sau 3 ori fără să mi se întâmple ceva. Astăzi când l-am folosit și am dat respring mi s-a făcut tot ecranul negru, nu mi se mai vedea poza și aplicațiile se făcuse albe, l-am închis și când îl deschid îmi tot apare logo-ul de la iphone, dar el nu se aprinde, rămâne așa sau se duce logo-ul. Am încercat și să-l resetez ( adică să apăs pe butonul Pornire/Oprire și butonul principal * Home * ), dar tot așa apare logo-ul și după se duce. Ce pot să fac? Înafară să-l restaurez pentru că nu vreau să rămân fără poze, melodii și contacte. Apropo, mai am o întrebare pe baza cu restaurarea : Dacă restaurezi telefonul, poți să pierzi și ce ai instalat din Cydia sau doar ce am menționat mai sus?

Mulțumesc pentru ajutor!

1 răspuns:
| nutuxcristian a răspuns:

Cred ca daca reset all contents and contacts, nu mai este jailbreak.