| MădăST a întrebat:

Am nevoie urgent de voi! Mi-am bagat telefonul la incarcat, s-a aparins si dupa cateva minute mi sa stans si cand am incercat sa-l aprind iarasi imi apare doar LG si se inchide iarasi. Ajutati-ma pls! Funda+vot+ce mai vreti voi

6 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Poate a fost tensiune pe incarcator si ti l-a ars straight face

| Alexandrup a răspuns:

Cat te tinea bateria? ca poate tia cedat bateria ca mi s-a intamplat si mie odata si mi-am schimbat bateria si a mers

| poateEU a răspuns:

1. s-a stricat incarcatorul
2. bateria: dead
3. problema de soft(am avut un LG care patea la fel, l-am dus la garanti si mi la schimbat)

| boghy123 a răspuns:

Sau poatethinking nu mai incarca incarcatorul laughing
ori asta. ori nu stiu. incearca cu alt incarcator:p

| MădăST explică:

@marca : depinde cat de mult vorbesc la telefon, de obicei ma tine cate 3, 4 zile... dar acum nu stiu ce-a patit

| MădăST explică:

Aha,deci sa inteleg ca nu e asa mare "problema"?