| myky1999 a întrebat:

am Nokia asha 201 si i/am dar reformatare cu cartela in el...cartela frog cu extraoptiunea la care am internet gratuit. am dat sms la diferite nr si imi spune ca setarile nu pot fi facute automat. si nu stiu cum sa fac setarile manual....am incercat dar tot nu merge! ma puteti ajuta.care raspuns merge dau funda!

Răspuns Câştigător
| BlackBoyHD a răspuns:

Pai..intri la setari configurare puncte de acces (ceva de genu) si dai creare punct de acces nou si scrie la nume internet si la punct de acces internet eu asa am facut. daca nu te descurci anunta-ma