| LittttleMonster a întrebat:

Am Nokia Lumia 610 si vreau sa aflu ce poate face, fiind windows phone.Astept raspunsuri cat mai detaliate. Funda! happy

2 răspunsuri:
| AndreiuuMrrr a răspuns:

Face mancare :]

Ce poate sa faca?! straight face E un smartphone ca toate celelalte decat ca sistemu' lui de operare este Windows Phone raised eyebrows

Daca vrei sa stii ceva, WP este un sistem de operare fluid, se misca super dar o sa gasesti putine aplicatii/jocuri pentru el. Daca vrei sa folosesti telefonul pentru jocuri mai bine iti ei unul cu Android OS, dar daca vrei un telefon business pentru mesaje, retele sociale etc. te sfatuiesc sa iti cumperi unul cu WP. Este bun Nokia Lumia 610.

| Myyca a răspuns:

Pai, poti sa te uiti la video pe youtube pentru mai multe detalii.
Are xbox, wi-fi, sincronizeasa bine e-mail-urile, e foarte rapid si fluid si cam tot ce face alt telefon.