| CaPoNe95 a întrebat:

Vreau si eu aplicatii smechere pentru windows phone! Am un Nokia lumia 710 si vreau sa aflu cat mai multe smecherii despre ce pot face pe el! Dau funda cine imi da cele mai multe si frumoase exemple!

2 răspunsuri:
| sorinel22 a răspuns:

Cauta in magazin cu telefoanele pe Wp poti face foarte multe si eu am un lumia 620 si nu las da nici pe un s4 are niste aplicatii belea happy iti dau exemple?

| CaPoNe95 explică (pentru sorinel22):

Da da-mi multe exemple.si vreau sa mai stiu ce program sa iau ca sa pot vedea filme pe el.pot vedea doar clipuri pe youtube.dar vreau sa vad si altele si imi zice ca imi trebuie Adobe flash player si nu pot sa il descarc.ms