| LLuulluu a întrebat:

Am un NOKIA LUMIA 520(windows 8) si vreau sa bag de pe PC in telefon niste jocuri.Nu reusesc. Daca ma poate ajuta cineva, vreau un raspuns.Multumesc.Dau funda care ma rezolva!

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Descarca aplicatia asta si o instalezi pe PC:
http://www.windowsphone.com/en-au/how-to/wp8/windows-phone-app-for-desktop

| LLuulluu explică (pentru horia2012):

Eu am mai incercat cu acest program dar nu ii dau de capat., adica pto baga puzica video podcasturi de pe pc...dar jocuri pauza...

| horia2012 a răspuns (pentru LLuulluu):

PC-ul ar trebuie sa-l vada si fara un program special. Daca ai card la el, scoate-l. Fa o resetare generala a telefonului, inchide-l si conecteaza-l la PC (telefon inchis) fara card si vezi daca merge. Daca merge, cardul trebuie formatat FAT32.