| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Imi scap telefonul deseori... pe ciment gresie... parchet am husa cu magnet si nu se sparge.m. dar de la atatea cazaturi ii poate afecta circuitele?! Ce se poate intampla

Răspuns Câştigător
| SmokeDeejay a răspuns:

Depinde cât de grav îţi cade telefonul. O căzătură mică, 2, 3 nu afectează cu nimic, dar cu cât sunt mai multe în timp se vor vedea diferenţe în gândirea telefonului. Aşa am păţit si eu. Ar fi mai bine să nu ţii telefonul după tine oriunde, sau când ai ceva de făcut pune-l deoparte. El te poate aştepta laughing. Deci ai grijă de el dacă vrei să îl ai.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Prostia n-are limite si poate fi foarte costisitoare!
Daca nu reusesti sa ai grija de telefon, atunci leagati-l in gat, lasa-l acasa sau fa-l cadou la cineva care stie sa aiba grija de el. La o adica, vei avea un punct rosu pentru binefacere, nu un pumn de piese ce se arunca la gunoi.
Iar "magnetii" din husa sunt alta prosteala vanduta, husa protejeaza nu "magnetii".

| alexandru0sorin a răspuns:

Man se poate strica daca il tot scapi. as recomnda sa nul mai scapi.

Răspuns utilizator avertizat