| MymyMihaela a întrebat:

happy Am o intrebare...Ce extraoptiune avantajoasa imi pot activa cu maxim 4 euro in cosmote? happy Funda celui mai bun raspuns. :3

7 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

P.S. cel mai sigur intrebi:

1234 / 0766.12. 1234 – apel gratuit de la telefonul mobil COSMOTE;

pentru ca sunt extraoptiuni pe perioada delimitata care nu mai sunt active in momentul de fata si er putea aparea altele noi nepublicate inca thumbs up

Răspuns utilizator avertizat
| mgolea37 a răspuns:

Cu 4 euro nu e nici una, cu 3 euro e optiunea 550- 500 minute in retea-500 sms in retea-50 minute in alte retele. funda?