| Romina_Ioana_1998 a întrebat:

Am o intrebare. Cum aprind Samsung galaxy A3 2016 daca butonul de blocare nu mai merge. L-am scapat in piscina. El ar fi trebuit sa reziste la apa dar era spart pe spate. El functioneaza normal doar ca s-a inchis si nu il mai pot aprinde. Imi spuneti va rog ce pasi trebui sa urmez pentru al aprinde?

2 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

DAca l-ai scapat in piscina ma indoiesc ca este vina butonului... si de unde ai scos ca A3 este waterproof?! E uite iti zic eu ca nu are deci probabil ai ars placa de baza...ce sa zic i-ati alt telefon

| Denis43 a răspuns:

Baga-l la incarcat