| DenimM a întrebat:

Cum fac sa nu-mi vina factura de telefon acasa?
Am 18 ani si vreau sa-mi deschid un abonament pentru un telefon scump, dar nu vreau sa afle parintii mei de acest abonament
Pot da alta adresa decat cea care este in buletin?
PS: stau la tara

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa alegi sa iti emita doar factura electronica

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Contractul se face conf cu adresa din buletin si cu prezentarea unei facturi de utilitati dovada ca locuiesti acolo si nu esti rau platnic. Nu, nu poti da alta adresa.

| KillaNoFilla a răspuns:

La Vodafone, telekom poti sa alegi sa nu-ti vina factura in scris ci doar electronica pe un numar de tel.

| Gixlory a răspuns:

Nu prea poți pentru ca aia acolo îți cere ultima factură de curent si automat vede locul unde stai