| CreZyGirLbAby a întrebat:

Buna am o intrebarebig grineci eu sunt pe telefon pe facebook ok si vreau sa pun poze.Cum fac ca m-am chinuit ora insir.Repet:Sunt pe telefon si intru pe facebook cum pot sa pun poze de pe telefon va rog ziceti-mi. Funda

5 răspunsuri:
| MaurSEF a răspuns:

Daca intri pe facebook de pe motorul de cautare, dai click pe photo, si dupa pe upload photo file, selectezi poza, si gata. Daca intri de pe aplicatie la fel ai optiune de upload photo.bafta la socializat

| CreZyGirLbAby explică (pentru MaurSEF):

Pai telefonul e samsunt asta e si imi da upload photo si cand vrea sa denumesk folderu nu merge.sad

| MaurSEF a răspuns (pentru CreZyGirLbAby):

Inteleg ce zici,majoritatea telefoanelor au chestia asta, incearca sa dai un restart ( inchide-deschide ) dupa care repeta ce ti; am spus, daca nici asa nu merge, inseamna ca nu prea poti folosi optiunea pe telefonul tau, imi pare rau happy

| DienutzaXMafin a răspuns:

Faza cu inchis si deschi chiar merge (y)

| RalucaBC a răspuns:

Daca telefonul are android sau este iphone o faci exact ca de pe pc/laptop. Daca nu, nu cred ca se poate ...am incercat si eu ..singura sansa este sa faci o poza direct din aplicatie si sa o postezi. Sper sa iti fie de ajutor :*