| anca2002 a întrebat:

Am o problemă.Am ace 4 si atunci când intru într-o aplicaţie imi iese din ea fără sa fac nimic. De exemplu sunt pe youtube ma uit la un video si imi iese din el.Ce sa fac? Dau fundiţă.

Răspuns Câştigător
| Gicutzu23 a răspuns:

Mai intai te uiti sa nu fie de la aplicatie poate necesita o actualizare. Daca nu, ii dai un restart. Daca nu merge nici asa, ii dai o resetare din fabrica ca sa isi revina, dar sa nu uiti sa iti scoti cartela si cardul si sa faci un back-up happy

1 răspuns:
| Pool77 a răspuns:

E de la rami. Nu ma mir, e un bulshitt sub 1000 de lei de la Samsung.