| Mariaaa73 a întrebat:

Am o problema cu Instagram când vreau sa intru in cont și scriu parola și tot nu ma lasă.Imi apare sus,,Ne pare rau, a apărut o problema cu cererea ta’’ Ce pot sa fac? Vreau sa Menționez ca am reinstalat aplicația de câteva ori și nimic.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu ne-ai dat foarte multe detalii, te-ai autentificat cumva de mai multe ori? Sfatul meu e sa schimbi parola, daca nici asa nu merge atunci schimbi email-ul sau ce ai folosit pe langa parola ca sa te autentifici! Numai bine