| Roxana_Elena_1998_GKmE a întrebat:

am o problema cu telefonul. Cand suna cineva nu se aude, nu e pe silentios sau vibratii, e pe normal si tot nu se aude cand suna. Nici muzica nu mai merge. Pot face ceva? Sau trebuie sa il duc la reparat?

2 răspunsuri:
| Afrikanu a răspuns:

Probabil e dus difuzorul, cel mai bine il duci la reparat la un specialist dar sa nu il lasi acolo cu zilele, sa ti-l repare pe loc si fii atenta la el pentru ca poate sa iti ia piese bune din el si iti pune altele rele care te vor tine o saptamana, doua. Deci succes.

| AndreiRobert_Robert_1999 a răspuns:

Sau poate trebuie resetat asa era si la mine misa intamplat ca am dat odata incet la un joc