| deni497 a întrebat:

Am o problemă cu telefonul meu, un iPhone 7 pe care l-am scăpat acum câteva zile în timp ce era la încărcat. ( a căzut pe partea de unde se încarcă ). Am observat că nu mai pot trage în jos bara de notificări de atunci. Ce pot să fac? Dacă ați pățit și voi, ce ați făcut?

Răspuns Câştigător
| HansCristian123 a răspuns:

Se vede ceva diferit la el, la display? Daca da, ori s-a spart, si trebuie sa ii iei altul nou, pentru ca nu ill mai poti repara, daca nu s-a spart, du-te la un specialist, sigur gasesti tu pe cineva care se pricepe.

2 răspunsuri:
| AwGenetix a răspuns:

L-am aruncat si ne-am luat Samsung cu Android.
Nu glumesc.

| Albert2345 a răspuns:

Deci,incearca sa tii apasat butonul de inchidere din partea dreapta,si butonul de home(cel rotund)O sa se inchida, si dupa il deschizi tu inapoi, vezi daca merge, daca nu, are ceva displayul