| MymyMihaela a întrebat:

Am o problema cu telefonul si anume: In momentul In care intru pe o anumita aplicatie la scurt timp sau pate chiar imediat se blocheaza si imi scrie ceva gen: "Aplicatia WhatsApp s-a oprit in mod neasteptat. Incercati din nou." si jos sunt doua casute din care se presupune ca ar trebui sa aleg una, acestea fiind: "Inchidere fortata" si "raport". Stie cineva care este cauza si cum as putea opri asta?
P.S. Chestia cu "WhatsApp" a fost doar un exemplu, mie imi face asa chiar si cand intru pe Magazin Play...
Dau funda persoanei care ma poate ajuta.
In cazul in care mai aveti nevoie de informatii intrebati-ma. happy

5 răspunsuri:
| MymyMihaela explică (pentru floryn1993):

L-am restartat de curand... Dar il am de mai bine de un an si nu am mai avut aceasta problema cu el.

| elvisharp a răspuns:

Dai un rebut din recoveri

| Petrican_Gabriel_1980 a răspuns:

Inchidel si deschidel! merge de fiecare data happy

| MymyMihaela explică (pentru Petrican_Gabriel_1980):

L-am inchis si cand l-am deschis nu mai avea de loc baterie...