| lizy12iul a întrebat:

am o problema de ceva timp cu telefonul meu(Samsung Galaxy Core), mai exact cu wi-fi-ul, dupa un timp(cateva ore) se dezactiveaza si nu pot sa il mai pornesc decat daca dau restart telefonului, vreo solutie? Mersi.

1 răspuns:
| Adrian_Dragan_2000 a răspuns:

Pai incearca, sa iei yn antivirus, sa scanezi, poate o fii un virus, si la mine se deconecta pe o tableta Allview viva q 7 life, si am avut un virus dar dupa scanare, nu am mai avut nimic
FUNDA.