| Mimi1994 a întrebat:

Am reusit minunata performanta de a-mi sparge ecranul telefonului, inclusiv display. Cum pot face sa-mi recuperez datele din el? ma intereseaza foarte mult mesajele, inclusiv cele de pe whatsapp. este vorba despre un Samsung galaxy grand prime. Help please?

4 răspunsuri:
| WxRo a răspuns:

Incearca cu asta...
https://drfone.wondershare.com/......droid.html
daca nu reusesti scrie aici...

| Aaalin a răspuns:

Il poti duce la reparatii si iti va merge

| analistic a răspuns:

Pai nu ai încercat sa muți cartela in alt telefon? si apoi sa instalezi whatsapp-ul cu acel nr? de nu du-te la persoanele care se pricep cu decodari telefoane, te va costa in jur de 30 lei poate chiar nimic. Succes

| WxRo a răspuns (pentru analistic):

Pe cartela nu se mai salveaza nimic de ceva vreme incoa. iar cei de la service-uri nu prea isi bat capul cu asa ceva.