| Domingo_Albert_1974 a întrebat:

am S4 mini si cand vreau sa descarc un joc din google play imi spuneca nu am destul spati de stocare pe card sd sau cd? Ce trebuie sa fac tinand cont ca am pe telefon liber 3.5 giga si pe card 1.4 giga am card de 2 giga?

Răspuns Câştigător
| Agoraphobia a răspuns:

Telefoanele sunt ciudate...
nu imi dau seama de ce zice asa, dar stiu o chestie pe care ai putea sa o incerci asa, in orice caz
tasteaza pe telefon codul *#9900# si din lista care iti apare selecteaza a doua optiune cu delete dumpstate/logcat
poate ajuta?