| Emmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

.am S4 si vreau sa scriu cu diacritice ..Imi puteti spune de unde setez sa scriu cu diacritice va rog?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Setări regionale și text > tastatură Samsung > alegi limba și tipul tastaturii pe „română".

| MegaMind2894 a răspuns:

E o sageata in coltul drept jos apesi pe ea si scrie cu diacritice

| Cesare a răspuns:

Din cate stiu eu S4 ruleaza Android 4.2.2! Uite aici un mic tutorial poate te ajuta: http://mortu.eu/cum-sa-scrii-cu-diacritice-in-android.html