| Here4u a întrebat:

Cum sa fac sa imi apara pe bara RO si ENG? Adica sa scriu cu diacritice si fara? Inainte imi aparea,insa nu stiu ce am facut si nu mai apare, si acum cand vreau sa scriu cu diacritice trebuie sa merg la Control Panel, sa setez etc... Ajutati-ma, please!

3 răspunsuri:
| Cuniska a răspuns:

Apesi SHIFT+Alt si se schimba automat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa setare nu faci salvare? Poate asta este problema.

| sebian22 a răspuns:

Buna! Ca sa iti ramana toolbar-ul acela jos in bara trebuie sa dai click dreapta pe bara intrii la toolbars si bifezi acolo language bar si o sa-ti apara permanent!