| MadalinaBranici a întrebat:

Buna,am Samsung c3310 straight faceunde pot gasi si eu husa/carcasa pentru el in Romania? Credeti-ma am cautat si nu am gasit sad doar in alte tarii. Fundita :*

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Incearca pe emag.ro sau daca nu poate cauta pe siteuri de vanzari -cumparari cum ar fi olx sau ocazii.ro...sper sa gasesti cat mai repede bafta.

| MadalinaBranici explică (pentru ChrissD):

Am cautat. nu este sad dar multumesc!

| damad3pica a răspuns:

Incearca si pe www.facebook.com/accesorii.cadouri, au mai multe modele de huse si ofera si transport gratuit prin fan courier.