| 123456450 a întrebat:

Am si eu o intrebare,am dat la telefon resetare(revenire la setarile din fabrica) si imi cere contul de gmail,il scriu,dupa scriu parola, si dupa imi apare" Conectati-va folosind unul din conturile folosite de proprietarul telefonului " si nu stiu ce sa fac...chiar mi-am mai creat inca un cont si l-am introdus pe acela, dar tot asa imi apare.P.s : am Samsung Galaxy J5 2016

1 răspuns:
| CuzGY12 a răspuns:

Este sistemul de Bypass al celor de la Samsung. Am avut si eu aceeasi problema si n-am avut ce sa-i fac. L-am dus la service si mi l-a facut. M-a costat 100 lei