| marypitikut12 a întrebat:

Am si eu o intrebare:am un telefon Samsung Galaxy S3 si am in el un card SD.Cum pot muta un album (cu poze salvate de pe facebook) pe cardul de memorie?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ar trebui sa salvezi toate pozele in telefon. Dupa le muti pe card.

| StefanTilica a răspuns:

O metoda ar fi sa selectezi poza/pozele, sa dai la optiuni si apoi sa le muti pe cardul micro SD. O alta forma ar fi sa le descarci in PC, iar apoi, daca ai un dispozitiv sub forma de USB in care poti baga cardul, le poti transfera pe acesta fara nicio problema. Daca nu ai, poti incerca sa mai descarci odata pozele si sa selectezi locul in care vrei sa fie descarcate acestea.